top of page

Компанія "APPtrade" пропонує виробництво та продаж кращої продукції

Наша компанія надає до ваших послуг сучасні високі технології в галузі виробництва та реалізації пакувальної продукції та товарів для дому.

А також екологічні традиції, надійність бізнесу та привабливі умови співпраці. Гігієнічні товари, особливо для індивідуального користування, неможливо продавати без упаковки, і найчастіше це різні упаковки з гнучких матеріалів.

Компанія "APPtrade" пропонує найкращі умови співпраці.

Наша місія

Місія "APPtrade" - сприяти економічному розвитку та добробуту спільнот, які обслуговує компанія, шляхом надання громадянам і підприємствам високоякісних гнучких пакувальних рішень, що відповідають високим професійним та етичним стандартам.

 

"APPtrade" пропонує комплексні рішення для виробництва високоякісних пакувальних матеріалів та товарів для дому.

Наша компанія - одна з провідних організацій, що працюють в індустрії гнучкої полімерної упаковки та товарів для дому. Основний напрямок діяльності компанії залишався незмінним протягом усієї її довгої історії - це виробництво різних високотехнологічних плівкових господарських товарів.

Не змінюючи традицій якісного виробництва наша організація постійно модернізує власне обладнання.

Сьогодні у нас у запасі є одне із найсучасніше обладнаних підприємств у своїй галузі.

 

Широкий асортимент продукції

Відлагоджена структура підприємства та налагоджений взаємозв'язок усіх підрозділів забезпечують швидке та якісне виробництво поліетиленової упаковки, пакетів, плівки, лазневих та кухонних губок, фольги, серветок.

Крім вищесказаного в нашій компанії можна вигідно купити пергамент для випічки, серветки віскозні, рукавички латексні, рукав для запікання та інші хоз.товари.

Вся продукція пропонується в роздріб та гуртом від виробника, тому співпрацювати з нами вигідно для всіх зацікавлених осіб.

А також повне задоволення найвищих вимог та вимог замовників. Гнучкість у взаємодії з клієнтами, підвищена якість виробництва товару і не тільки ми пропонуємо для клієнтів.

 

Поліетиленова плівка може поставлятися у вигляді поліетиленової плівки низької, середньої або високої щільності. Вона абсолютно безпечна для харчових продуктів, придатна для вторинної переробки та може бути перероблена у будь-якому варіанті.

Наша плівка особливо підходить для автоматичних пакувальних процесів через її виняткову гнучкість і чудові усадкові властивості.

Це універсальна трубчаста пластикова плівка, яку можна екструдувати у вигляді моношару або супутнього продукту з кількома шарами.

Його можна надрукувати до 10 різних кольорів, щоб зробити її ідеальним рекламним носієм.

 

Ця орієнтована поліпропіленова плівка забезпечує значно кращу стійкість до розриву, ударів та проколів, ніж інші пакувальні матеріали.

Його високий блиск поверхні та прозорість підкреслять вашу упаковану продукцію у кращому світлі. У нашому каталозі ви знайдете такі товари, як: губка кухонна, фольга харчова, харчова плівка, серветка з микрофибры_cc781905-5cde-3193-ba3

І якщо вас цікавлять інші товари, наприклад, банна губка, тоді і її можна замовити з швидкою доставкою по всій Україні.

 

"APPtrade" пропонує поліетиленові мішки та пакети , які включають найбільш поширені розміри і стилі, що використовуються для всіх ваших потреб в упаковці харчових і нехарчових продуктів. Сконструйовані з декількох шарів полі-, нейлонової, поліефірної, металізованої або фольгованої плівки, пакети є бар'єром для вмісту всередині пакета (тобто зберігають їжу всередині свіжої).

 

Бар'єрні властивості вимірюються:

 • швидкістю пропускання водяної пари;

 • швидкістю пропускання кисню;

 • термостійкістю;

 • опором проколу;

 • межею міцності на розрив.

Пакети сконструйовані таким чином, що вони можуть самостійно стояти, коли продукт знаходиться в пакетах. Це з нижньої вставкою, що створює міцну основу. Пакети зберігаються у плоскому вигляді для зручного зберігання. У порівнянні з картонними коробками ці пакети не можна роздавити. Все це робить пакети ідеальними для роздрібної торгівлі. Крім цього, у каталозі можна знайти моделі пакетів, у яких є верхні блискавки. Вони роблять їх ідеальними для зручності клієнтів, щоб мати можливість запечатувати та повторно запечатувати пакети.

 

Пергамент для випічки

Компанія "APPtrade" пропонує пергамент для випічки, який має склад під індивідуальні вимоги - ви вирішуєте, які властивості має ця захисна плівка. Це складова плівка, виготовлена із різних вогнестійких матеріалів. Наша композиція складається з 2-3 або більше шарів для забезпечення оптимальних захисних властивостей, наприклад, щодо механічної міцності, киснево-і паронепроникності або стійкості до спеки та погодних умов. Пергамент для випікання намотується на котушки і може оброблятись на повністю автоматизованих пакувальних лініях або машинах для конвертування пакетів.

 

Наші переваги:

 • Плівкові матеріали виробництва "APPtrade":

 • Надаємо високопродуктивне розливне обладнання.

 • Гарантія неперевершеної якості друку.

 • Оптимальна ціна.

Також у списку наших переваг:

 • Широкий вибір умов доставки.

 • Індивідуальний підхід вирішення проблем.

 • Великий вибір товару.

 • Гарантія надійності під час випуску продукції.

 • Безкоштовні консультації для всіх клієнтів.

 • Використання новітньої сировини та обладнання.

 

Ми повністю використовуємо багатий досвід і традиції, і постійно розвиваємося, а також відкриваємо нові горизонти, щоб запропонувати вам найкращі можливості для бізнесу. Наша компанія вважає, що довгострокові відносини, засновані на довірі та взаємній вигоді, відіграють ключову роль у досягненні успіху. У будь-якому партнерстві ми віддаємо перевагу безпрограшній моделі, і величезна кількість партнерів, з якими ми співпрацюємо, оцінили нас позитивно.

Про компанію

О компании
bottom of page